O Nano Interactive

Niektóre rzeczy są dziełem przypadku: tak było między innymi z herbatą w torebkach lub lodami na patyku. Ale w Nano Interactive opieramy się na wnikliwej obserwacji i drobiazgowych analizach. Owocem naszego poszukiwania rozwiązań służących poprawie efektywności kampanii reklamowych to: należy reagować na intencje użytkowników w czasie rzeczywistym. Oferowana przez nas metoda Search Targeting umożliwia dotarcie do użytkowników docelowych we właściwy i precyzyjny sposób.

Dlaczego polegamy na aktualnych danych wyszukiwania? To proste. Zamiast domyślać się, co interesuje użytkowników, chcemy to wiedzieć. Nie uwzględniamy danych społeczno-demograficznych, bo w naszym kontekście nie mają większego znaczenia. Nie korzystamy z danych dotyczących profilu, przekazywanych przez dostawców zewnętrznych, ponieważ mogą one być nieaktualne, a tym samym całkowicie bezwartościowe. Unikamy też metody look-alike modelling, która zwyczajnie nie musi sprawdzić się w praktyce, gdyż zachowania jednego użytkownika nie można bezpośrednio przenieść na innych.

Doskonale radzimy sobie ze zdobywaniem nowych użytkowników dla naszych reklamodawców. Wątpimy w skuteczność nieustannego bombardowania przekazem dotychczasowych klientów, co ma miejsce w przypadku klasycznego retargetingu. Nie ma sensu eksploatowanie zamówień, które tak czy inaczej zostałyby złożone. Natomiast, dzięki naszej metodzie nasi klienci mogą trafić nawet do tych użytkowników, którzy wykazali wyraźne zainteresowanie i intencję dokonania zakupu u konkurencji.

Nano Interactive zostało założone w 2010 r. przez doświadczonych specjalistów w dziedzinie marketingu internetowego. Należymy do grona wiodących europejskich dostawców usług targetowania opartego na wyszukiwaniu, dysponując olbrzymią bazą danych, która zawiera obecnie ponad 500 milionów unikalnych profili użytkowników ze zanonimizowaną historią wyszukiwania. Dostawcy danych, należący do naszej sieci, generują ponad miliard zapytań miesięcznie.

Wszystkie dokonywane przez nas zakupy mediów odbywają się programatycznie. Jesteśmy również w stanie kupować media poprzez PMP (private marketplace), a także zagwarantować wszystkie tradycyjnie stosowane kryteria jakości, w tym tworzenie tzw. whitelist i blacklist, widoczność i bezpieczeństwo marki. Przestrzegamy również obowiązujących zasad wprowadzonych przez wiodące stowarzyszenia i inicjatywy, takie jak

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Dlaczego nie odwiedzisz nas osobiście w biurze Nano? Porozmawiamy przy filiżance herbaty. (Chyba, że wolisz lody na patyku.)Założyciele
Christian Geyer CEO

Christian jest związany zawodowo z marketingiem internetowym od ponad 15 lat. Zanim wraz z Carlem założył Nano, przez ponad 10 lat pełnił funkcję dyrektora generalnego niemieckiej firmy ValueClick z siedzibą w Monachium, gdzie był odpowiedzialny za działalność firmy w Niemczech, Austrii i Szwajcarii oraz w Europie Środkowej i Wschodniej.

Christian ma dwoje dzieci i mieszka z rodziną w Starnbergu. W wolnych chwilach pochłania go golf.

Carl White Co-Founder, Chief Strategy Officer

Carl ma bogate doświadczenie w zakresie zarządzania, które zdobył w firmach internetowych i tradycyjnych. Zanim współtworzył Nano, pełnił funkcję CEO Europe w ValueClick, Inc. oraz COO w 24/7 Europe. Zajmował także szereg stanowisk kierowniczych w działach wydawniczych i handlowych BBC.

Carl mieszka z żoną i trójką dzieci w południowo-zachodnim Londynie.Zespół
Johann Hermann COO
Janek Siehr Advisor Tech Development
Rade Popović CTO
Amaury Delloye Managing Director FR
Stefan Gomm CFO
Paulina Braun Account Manager
Nikola Djurić Teamlead Development
Frank Herold Director Sales DACH
Dragana Manojlović Senior AdOps Manager
Till Vorlaufer Data Analyst
Steffen Schiwek Teamlead Data Analytics
Krzysztof Silarow Director Sales & Business Development PL
Maria Jonecko Business Development Manager
Serdar Tuncer-Weiß Head of Agency Sales DACH
Robert Kwisdorf Head of Ad Operations
Irma Hadžifejzović Frontend Developer
Andrea Dietl Head of Finance
Aleksandar Ilić PHP Developer
Željko Nedeljković PHP Developer
Marko Dobromirović PHP Developer
Vladimir Popović Designer
Stefanie Hüser Marketing Communications Manager
Sven Hoffmann Director Publisher Relationships DACH
Steffie Jacob Senior Account Manager
Dragan Tanasković Ad Operations Manager
Daniel Durham Agency Sales Manager UK
Pierre Fongaro Ad Operations & Technical Account Manager
Ivana Jović Office & HR Assistant SE
Tim Lex Senior Sales Manager DE
Goran Radović System Administrator
Niall Moody Sales Director UK
Alexandre Perdriel-Vaissière Agency Sales Manager FR
Bernd Huttner Financial Accountant
Aaron Macpherson Account Manager
Flores Oarga Junior Data Analyst
Tom Bond Agency Sales Manager UK
Vanja Ilić Junior Ad Operations Manager
Dorothée Recher Agency Sales Manager FR
Andrew Morgan Head of Publisher Development
Nemanja Tomić Machine Learning Engineer
Zanib Latif Account Director UK
Pavle Košutić Junior Developer
Chcesz zostać członkiem naszego zespołu?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

Nano Interactive jest dynamicznie rozwijającą się firmą międzynarodową z ogromnym potencjałem. Naszym klientom zależy na usługach najwyższej jakości, dlatego chcemy współpracować z najlepszymi. Jesteś jednym z nich? Chcielibyśmy Cię poznać!