Nano Interactive nada rozmach Twoim kampaniom reklamowym

Wystarczy, że jako reklamodawca dostarczysz listę słów kluczowych, opisujących swoje produkty w możliwie najbardziej wyczerpujący sposób. Całą resztę zostaw nam i zaawansowanej technologii Nano.

Użytkownicy, którzy wyszukiwali określone słowa kluczowe na jednej z witryn naszych dostawców danych, mogą zostać retargetowani. Jeśli ich profil wyszukiwania odpowiada słowom kluczowym z listy reklamodawcy, automatycznie zobaczą reklamy dopasowane do swoich zainteresowań.

Niezależnie od medium reklama jest zawsze wyświetlana na stronie, którą użytkownik aktualnie odwiedza. To dzięki temu działanie Nano wykazuje wyraźną przewagę nad klasycznymi reklamami, gdzie reklamodawcy mogą jedynie mieć nadzieję, że trafią do odpowiedniej grupy docelowej.

Niemniej jednak, metoda Nano i konwencjonalna reklama mają wspólną cechę: obie chronią marki reklamodawców. Dzięki narzędziu Nano Brand Safety reklama pojawia się na bezpośrednio widocznym obszarze. Ponadto, narzędzia te zapobiegają wyświetlaniu reklam w niewłaściwych kontekstach.

Korzyści dla reklamodawców
NANO CHRONI MARKI

Nano zapewnia markom reklamodawców szeroki zakres ochrony. System ochrony w czasie rzeczywistym w niezawodny sposób identyfikuje podejrzane witryny i blokuje wyświetlanie reklam. Blokowane są IP wymienione na blackliście.

Nielsen Digital Ad Ratings i opracowany przez Nano system monitoringu (Viewability Monitoring) są źródłem przejrzystych informacji, kiedy i gdzie reklama faktycznie została wyświetlona i dotarła do użytkowników!

PIĘĆ KROKÓW DO STARTU
Reklamodawca dostarcza listę słów kluczowych
Nano analizuje i rozbudowuje tę listę
Nano prognozuje przewidywaną skalę kampanii
Reklamodawca umieszcza kod Nano na swojej stronie
Nano rozpoczyna kampanię
Gotowy?

Jeśli zależy Ci na większej wydajności i optymalnych wynikach reklamy internetowej, zdaj się na nas.

Wyślij nam wiadomość, korzystając z poniższego formularza kontaktowego, a my niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą.

Czekamy na Twój kontakt!

Imię (proszę wypełnić)
Adres e-mail (proszę wypełnić)
Numer telefonu (jeśli chcesz, byśmy oddzwonili)
Kraj
Gdzie dowiedziałeś się o Nano Interactive?
Wiadomość