Nano oferuje nowe możliwości monetyzacji niemal wszystkim wydawcom

Chcąc wykorzystać stronę internetową w celu zwiększenia sprzedaży, wydawcy najczęściej decydują się na banery reklamowe. Stają jednak przed dylematem związanym z ustaleniem rozsądnych proporcji pomiędzy zawartością merytoryczną strony, a treściami reklamowymi. Nadmiar reklam zniechęca użytkowników do korzystania z witryny, natomiast ich zbyt mała ilość przynosi dużo niższe zyski.

Dostawcy Danych Nano mogą skorzystać z daleko bardziej zaawansowanej metody monetyzacji. Nie wymaga dodatkowej przestrzeni reklamowej, ani wywierania wpływu na użytkowników! Gdy użytkownicy dokonują wyszukania w polu wyszukiwania w witrynie, wydawcy przekazują szukane frazy do Nano. Jeśli słowa kluczowe odpowiadają tym określonym przez reklamodawcę dla bieżącej kampanii, Nano je wykorzysta i zapłaci za to wydawcy.

Im więcej słów kluczowych zostaje udostępnionych do tworzenia profili użytkowników, tym skuteczniejsze są kampanie reklamodawców. To właśnie dlatego Nano współpracuje z tysiącami dostawców danych na całym świecie. Wiąże się z tym generowanie niezliczonej liczby zapytań na ich stronach internetowych.

Nie wszyscy nasi dostawcy są wydawcami działającymi na wielką skalę. Zapytania wpisywane na stronach typu long tail, takich jak blogi czy niszowe sklepy internetowe, są znacznie bardziej szczegółowe, a użytkownicy zazwyczaj znajdują się na dalszym etapie podejmowania decyzji o zakupie. Zasadniczo każdy właściciel strony internetowej, na której znajduje się pole wyszukiwania, może zostać dostawcą danych Nano.

Kto może zostać dostawcą danych?
Serwisy contentowe
Blogi
Porównywarki cen
Sklepy internetowe
Fora
Strony Wiki

Zostań Dostawcą Danych w zaledwie 90 sekund! Wystarczą trzy kliknięcia, by do nas dołączyć

Stworzyliśmy osobną stronę rejestracyjną dla naszych dostawców danych. Podaj kilka informacji na temat swojej witryny i już możemy działać!

Chcesz o coś zapytać?

Jeśli pragniesz poznać więcej szczegółów, dotyczących możliwości współpracy z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Skorzystaj z formularza kontaktowego, by wysłać nam wiadomość, a my niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą.

Cieszymy się na przyszłą współpracę z Tobą!

Imię (proszę wypełnić)
Adres e-mail (proszę wypełnić)
Numer telefonu (jeśli chcesz, byśmy oddzwonili)
Wiadomość