Nano Interactive łączy wszystkie zalety reklam search i display

Zasada funkcjonowania Nano jest znana każdemu, kto korzystał już z Google AdWords: reklamę aktywują bieżące zapytania wyszukiwania przez użytkowników.

Zapytania występujące w sieci dostawców danych są zapisywane jako zanonimizowane profile użytkowników na stworzonej przez Nano data management plattform, zwanej Audience Manager. Profile gotowe do wykorzystania na potrzeby wyświetlania przekazów reklamowych są stale aktualizowane o każde nowe wyszukiwanie użytkownika, które zostaje dodane do jego osobistej historii. Tego rodzaju „ewoluujące wyszukiwanie” służy precyzyjnemu ustaleniu, na którym etapie podejmowania decyzji znajduje się dany użytkownik.

Nasz proces zapewnia reklamodawcom liczne korzyści: unikanie strat przy zakupie mediów, a użytkownicy reagują z większym zaangażowaniem na reklamy. Komunikaty reklamowe można dostosować do poszczególnych sytuacji: od ogólnego zainteresowania na początku, po finalną intencję dokonania zakupu. Kampanie Nano wyróżnia już sprawdzona wysoka skuteczność.

Search targeting nie wymaga tworzenia specjalnych witryn ani rezerwowania powierzchni reklamowej. To użytkownicy sami „decydują”, gdzie wyświetlane są reklamy: dokładnie w tych witrynach, które właśnie odwiedzają. A przy tym niezawodna technologia Brand Safety zapewnia pełną ochronę marek reklamodawców. Dzięki niej masz gwarancję, że Twoja reklama nie pojawi się w nieodpowiedniej witrynie.

ZALETY SEARCH RETARGETING NANO INTERACTIVE
Pozyskiwanie nowych klientów

W przeciwieństwie do klasycznego retargetowania, Search Targeting ukierunkowany jest na pozyskanie użytkowników, do których reklamodawca jeszcze nie dotarł.

Reklama oparta na intencji

Search targeting nie polega wyłącznie na kontekście danej strony, ale uruchamia go rzeczywista intencja użytkownika.

Wyższy poziom zaangażowania użytkowników

Użytkownicy otrzymują komunikaty reklamowe w wyniku prowadzonego w danym momencie wyszukiwania, dlatego poziom ich zaangażowania jest znacznie wyższy niż w przypadku klasycznej reklamy online.

Wzrost sprzedaży

Search targeting ukierunkowywany jest na tych użytkowników, w przypadku których prawdopodobieństwo dokonania zakupu jest wyższe niż przeciętne.

Redukcja wydatków na media

Dzięki inteligentnej platformie Audience Manager reklamy wyświetlane są tylko użytkownikom, którzy wykazują konkretne intencje.

Wieloplatformowość i różne formaty

Opracowana przez Nano zaawansowana technologia umożliwia łatwe i sprawne zarządzanie nawet najbardziej złożonymi kampaniami oraz ich optymalizację.

Targetowanie na brand konkurencji

Targetowanie na brand konkurencji pozwala kierować własny przekaz reklamowy do użytkowników, którzy wykazują zainteresowanie ofertą konkurencji.

Search Targeting dla Reklamodawców

Nano Interactive oferuje innowacyjne rozwiązania do kampanii online. Nasza metoda Search Targeting gwarantuje, że komunikaty reklamowe trafiają dokładnie tam, gdzie powinny oraz że cele reklamodawców są realizowane, a nawet przekraczane.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Zostań Dostawcą Danych

Dostawcy Danych Nano Interactive uzyskują nowe możliwości monetyzacji własnych witryn z zachowaniem pełnej transparentności. Dołączenie do naszego systemu jest szybkie i łatwe, przy minimalnym nakładzie technicznym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ